Jučerašnji trening Dabrova u Graberju pred večerašnji je susret vodio novi trener Saša Ilić Foto: Martin Novosel

Dabrovi pod novim trenerom izgubili u Vinkovcima od Spačve

| 23.2.2019. u 20:21h | Objavljeno u Sport

U susretu 16. kola Premijer rukometne lige večeras je momčad GRK Varaždina 1930 izgubila u Vinkovcima od Spačve rezultatom 34:25, poluvrijeme 19:9. Kao što i rezultat sugerira pitanje pobjednika domain je riješio u prvom poluvremenu nakon kojeg je Spačva imala nedostižnih 10 golova prednosti.

Kod Dabrova najefikasniji su bili Jurica Vidaček s 9 i Tomislav Špruk s 5 golova, a kod Spačve 8 je golova postigao Marko Vignjević, a 5 Dario Raguž. Momčad GRK Varaždina 1930, koju je jučer, nakon odlaska dosadašnjeg trenera Ilije Puljevića preuzeo Saša Ilić, u 17. će, pretposljednjem kolu ovog dijela prvenstva biti gost Rudara.