Dabrovi se iz Sesveta vraćaju s osvojenim bodom Foto: Dražen Novosel

Dabrovi osvojili bod u gostima protiv Sesveta

| 31.1.2021. u 18:09h | Objavljeno u Sport

Momčad GRK Varaždina 1930 osvojila je večeras bod odigravši u Zagrebu protiv Sesveta 22:22, poluvrijeme 14:13 za Varaždince, u odgođenom susretu 12. kola Paket 24 Premijer rukometne lige. Nakon vodstva Sesveta, koje je u jednom trenutku bilo i s tri golova razlike, Dabrovi su u 26. minuti izjednačili rezultat (11:11), a nakon toga i s golom prednosti završili prvo poluvrijeme.

U nastavku utakmice igralo se gol za gol i momčadi su se izmjenjivale u vodstvu, da bi u 51. minuti GRK Varaždin 1930 imao tri gola prednosti (22:19). Početkom 51. minute domaćin je smanjio na 20:22, a nakon toga uslijedilo je do 58. minute razdoblje bez golova, u kojem je Matej Tači zaradio crveni karton.

Domaćin je izjednačio 13 sekundi prije kraja susreta.Najefikasniji kod GRK Varaždina 1930 bio je Fabijan Grubišić sa 6 golova, a po četiri su pridodali Luka Trojko i Antonio Budinski,doke je Sandro Meštrić imao 13 obrana. Kod Sesveta 7 je golova postigao Daniel Vusić.