Dabrovi na startu Lige za prvaka očekivano izgubili od PPD Zagreba

| 19.2.2022. u 19:06h | Objavljeno u Sport

U utakmici 1. kola Lige za prvaka momčad GRK Varaždina 1930 izgubila je večeras u Kutiji šibica od PPD Zagreba rezultatom 31:22, poluvrijeme 14:13 za domaći sastav.

Utakmica je bila rezultatski izjednačena do 38. minute (17:17), nakon čega su aktualni prvaci napravili seriju 7:0. Najefiksniji na susretu bio je igrač varaždinske momčadi Fabijan Grubišić sa 7 golova, dok su kod domaćina po 6 golova postigli Davor Ćavar i Valentino Ravnić.

U varaždinskom sastavu po 3 su gola postigli Martin Marčec, Antonio Budinski i Jura Egon Juranić.