Dabrovi izgubili kod Ribole Kaštele golom primljenim u posljednjim trenucima susreta

| 18.9.2022. u 19:24h | Objavljeno u Sport

Momčad GRK Varaždina 1930 izgubila je susret 2. kola Lige A Paket 24 Premijer rukometne lige, koji je večeras odigran u SD Sokolana u Kaštel Sućurcu.

Bolji od varaždinske momčadi bio je sastav Ribole Kaštele rezultatom 29:28, poluvrijeme 15:12.

Domaćin je bolje ušao u utakmicu i u 7. minuti imao prednost od 5:1, ali u 18. minuti varaždinski je sastav golom Martina Marčeca uspio izjednačiti na 7:7, međutim do poluvremena igrači Ribole Kaštele imali su tri gola prednosti.

U drugom poluvremenu izjednačena utakmica od 42. minute kada su Dabrovi izjednačili rezultata na 19:19. Trideset i tri sekunde prije kraja golom Vidačeka varaždinska je momčad izjednačila na 28:28, ali nakon toga u posljednjem napadu domaćeg sastava Nikola Šolić je svojim šestim golom na susretu donio pobjedu Riboli Kašteli 29:28.

U varaždinskoj momčadi Fabijan Grubišić postigao je 8 golova,Martin Marčec i Petar Sklepić postigli su po 7 golova, a Vidaček je pridodao 4 gola, dok je vratar Tin Herceg imao 15 obrana.

Kod Ribole Kaštele po golova postigli su Nikola Šolić i Josip Kovačević.