Dabrovi nakon velike borbe u Graberju izgubili od Bjelovara, poraz srećom bez posljedica Foto: Dražen Novosel

| 1.4.2023. u 19:26h | Objavljeno u Sport

U utakmici 7. kola Lige za ostanak Paket 24 Premijer rukometne lige večeras je u dvorani u Graberju momčad GRK Varaždina 1930 nakon velike borbe izgubila od pretposljednjeg Bjelovara rezultatom 28:26, poluvrijeme 13:13.

U sjajnoj atmosferi, punom Graberju, čemu su doprinjeli i navijači Bjelovara, koji su stigli s jednim autobusom i dali glasnu i snažnu podršku svom sastavu tijekom cijelog susreta, utakmica je bila izjednačena. Igralo se gol za gol, da bi gosti u 58. minuti stekli gol prednosti (25:26).

Nakon toga Bjelovar je poveo i s dva gola razlike, uslijedio je time aut domaćeg sastava minutu i 7 sekundi prije kraja, ali to nije pomoglo Dabrovima, koji su na kraju izgubili 28:26.

Najefikasniji na susretu bio je igrač varaždinske momčadi Tin Šestak s 10 golova, dok je vratar Tin Herceg imao čak 15 obrana.