Croatia savate open Foto: F.C. Kovačić

Croatia savate open ove subote u Areni Varaždin

| 19.10.2017. u 08:24h | Objavljeno u Sport

Ove subote, 21. listopada, održat će se World Savate Cup u savate boksu Croatia savate open, disciplina assaut. Natjecanje će se održati u svim starosnim kategorijama: mališani, kadeti, juniori, seniori i veterani, a organizatori su Fight Club Kovačić i Hrvatski savate savez

U 8:00 sati počinju vaganja boraca, u 10:30 će se održati ceremonija otvorenja prvenstva, a u 11:00 sati kreću borbe i finala u svim dobnim i težinskim kategorijama.

CROATIA-OPEN-2017-PLAKAT.jpg

Facebook komentari
Komentari ispod članaka ni na koji način nisu stavovi uredništva Varaždinskih vijesti te su za njih odgovorni isključivo čitatelji. Ističemo kako je stav redakcije da je zabranjeno vrijeđanje, govor mržnje te poticanje diskriminacije na osnovi rase, etničke pripadnosti, boje kože, spola, jezika, vjere, dobi, rodnog identiteta ili spolne orijentacije. Svi komentari za koje uredništvo procijeni da su neprikladni bit će obrisani, a njihovi autori prijavljeni nadležnim tijelima.
Povezani članci