Cratis Varaždin gubio 2:0 od Rijeke, na kraju slavio u pet setova

| 7.2.2024. u 20:49h | Objavljeno u Sport

Rijeka je puno glavobolja nanijela Cratisu Varaždinu u današnjem susretu 14. kola Superlige, ali varaždinski sastav je ipak uspio sve preokrenuti u svoju korist.

Rijeka je ja imala prednost od 2:0 u setovima, osvojila oba a sa identičnim 25:22 rezultatom i bili su svega jedan set odvojeni od velike pobjede u Varaždinu, ali domaći sastav se ipak vratio osvojio treći i četvrti set sa 25:20 i 25:23.

Nakon toga je uslijedila drama petog seta u kojem su Cratis Varaždin i Rijeka vodili ravnopravnu borbu sve do 12:10 vodstva varaždinskog sastava i na kraju slavili sa 15:12.

Cratis Varaždina čeka još jedan susret Superlige ovog tjedna, u subotu, 10. veljače, u 17 sati kada će gostovati kod Marsonije u sklopu 15. kola prvenstva.