Mlađi kadet Vito Milak i seniorka Petra Petek osvojili su treće mjesto

Članovi STK Varaždin uspješni na Memorijalu Antun Stipančić u Zagrebu

| 27.11.2018. u 19:59h | Objavljeno u Sport

Tijekom vikenda 11 igrača i igračica STK Varaždin nastupilo je na velikom međunarodnom stolnoteniskom turniru u Zagrebu Memorijalu "Antun Stipančić" na kojem je nastupilo više od 500 igrača i igračica.

Najbolje rezultate ostvarili su mlađi kadet STK Varaždin perspektivni Vito Milak koji je osvojio odlično treće mjesto. Isto tako kadetkinja Ivona Štriga osvojila je broncu u svojoj kategoriji. Štriga je uspješno odigrala i kategoriju iznad svoje, juniorke gdje je ispala među 8 najboljih.

Uspješan vikend za STK Varaždin zaokružila je seniorka Petra Petek koja je osvojila treće mjesto.  U četvrtfinalu svojih kategorija ispao je mlađi kadet Simon Dvorski kadetkinja Jelena Vukelić i seniorka Ivana Malobabić.

Juniorke Tena Kovaček i Janja Matijašec ispale su u osmini finala. Kadet Matej Stočko prošao je svoju kvalifikacijsku grupu i ispao u prvom kolu kvalifikacija dok je Viktor Kukolja zapeo u grupi.