Članovi PK Vidra nastupili na 2. Parasportskim igrama mladih – Memorijal „Anto Ćavar“

| 21.9.2023. u 09:56h | Objavljeno u Sport

Slavonski Brod je bio domaćin 2. Parasportskih igara mladih – Memorijal „Anto Ćavar“. Sudionici iz svih krajeva Republike Hrvatske su na sportskim terenima odmjerili snage u atletici, plivanju, stolnom tenisu, boćanju, karateu, taekwondou, tenisu, košarci u kolicima te u obaranju ruku osoba s invaliditetom.

U paraplivanju je sudjelovalo 47 plivača iz šest klubova. Varaždinski Plivački klub „Vidra“ imao je četvero predstavnika: mlađu seniorku Brunelu Hrženjak, mlađu juniorku Orynu Svorinu, mlađeg kadeta Edu Kokijera i mlađeg juniora Ivana Kliškinjića uz vodstvo trenera Siana Leona Thiasa.

Svi članovi Vidre nastupili su u najkonkurentnijoj disciplini, 50 m slobodno. Brunela Hrženjak osvojila je 2. mjesto u grupi i 3. mjesto cjelokupne kategorije.

Oryna Svorina je osvojila 3. mjesto u grupi, a Edo Kokijer zauzeo je 2. mjesto u grupi, a Ivan Kliškinjić 4. mjesto. Svim sudionicima natjecanja dodijeljena je medalja za sudjelovanje na igrama.