ČETVRTA NL Domaći poraz lidera Ivančice, pobjeda Zelengaja u golijadi, slavila i Plitvica

| 16.4.2022. u 19:18h | Objavljeno u Sport

U današnjim utakmicama 19. kola Četvrte nogometne lige skupina Čakovec - Varaždin momčad Ivančice, do ovog kola lider prvenstva, pretrpjela je poraz na svom terenu. Izgubila je od Dinama iz Domašinca 3:1. Jedini gol za Ivančicu postigao je Uchida Taiga u 64. minuti.

Plitvica iz Gojanca je slavila u Draškovcu protiv istoimenog domaćina 1:0a gol odluke postigao je Dominik Blažeković u 20. minuti, dok je Zelengaj pred svojima navijačima rezultatom 8:1 bio bolji od Mladosti Komet iz Preloga.

Po dva su gola postigli Ernest Horvat i Marko Marciuš, a po jednom su strijelci za Zelengaj bili Valentino Mlakar, Vedran Vrbanić, Ivan Špoljar i Hrvoje Vrbanić.

Najzanimljiviji susret 19. kola igrat će se sutra u Nedeljancu između istoimenog domaćina i Budućnosti iz Vidovca. Jalžabet će na svom sportskom centru ugostiti Naprijed, Bednja će biti gost Galeba u Oporovcu, dok će Dubravka Zagorac igrati u Svetoj Mariji protiv domaće Mladosti.

Sve će sutrašnje utakmice početi u 17 sati.