Bruno Zadravec i Josip Pokorny zlatni i srebrni na turniru u Ivancu

| 2.11.2016. u 10:16h | Objavljeno u Sport

Članovi varaždinskog Karate kluba „Mladost“, Josip Pokorny i Bruno Zadravec, nastupili su na 9. Memorijalnom karate turniru u Ivancu koji se već godinama organizira u počast poginulim braniteljima Domovinskog rata iz Ivanca.

I Zadravec i Pokorny pokazali su da su trenutno u odličnoj formi budući su se iz Ivanca vratili sa zlatnom, odnosno srebrnom medaljom oko vrata. Oba su nastupili u open kategoriji juniora i uspješno stigli do klupskog finala. U finalu je uspješniji ovoga puta bio Zadravec.

Prije finala Zadravec je pobijedio Matiju Ivana Volšanskog iz Karate kluba „Slvako Krivski – Termal“. U drugom polufinalu Pokorny je pobijedio Erica Wolfa iz KTC „Križevci“.

Iako je u Ivancu Karate klub „Mladost“ nastupio samo sa dva borca, u ukupnom poretku Klub je zauzeo 14. mjesto među više od tridesetak klubova iz Austrije, Slovenije i Hrvatske. Borce su na turniru pratili treneri Anđelko Mladenović i Vladimir Zadravec. Ivanečki je turnir okupio više od 300 natjecatelja i natjecateljica.