Ivančica pobijedila Mladost (Š) 7:0 s igračem više kojeg je imala od 3. minute susreta Foto: Mario Šamec

Bednji derbi protiv Drave (SĐ), Ivančica zabila sedam u pobjedi

| 1.5.2016. u 19:32h | Objavljeno u Sport

Susret 20. kola Prve županijske nogometne lige između Bednje i Drave (SĐ) je bio susret između treće i četvrte momčadi lige, a domaćin Bednja je bez većih problema uzela sva tri boda u 3:0 pobjedi.

Bednja je nakon prvih 45 minuta vodila 2:0 pogotcima Ante Kuljija koji je zabio prvi pogodak u 34. minuti iz dosuđenog kaznenog udarca, a drugi u 37. minuti. U 83. minuti susreta Jakov Klopotan je zabio za konačnih 3:0. Bednja se vratila na drugo mjesto, Drava (SĐ) je sada peta momčad lige.

Ivančica je visoko slavila protiv Mladosti iz Šemovca 7:0, a razlog tomu je činjenica da su gosti već od 3. minute morali igrati s igračem manje jer je izravni crveni karton zbog grubog prekršaja s leđa na igraču bez lopte dobio Zlatko Novak. Čak 27 minuta je Mladost (Š) izdržala bez primljenog gola. Hat-trick je na utakmici postigao Leon Gregur (30., 76. i 87. min), dva gola je zabio Darko Jagić (68. i 79. min KU), a po jedan su zabili još Marko Loparić (55. min) i Matija Friščić (85. min).

U ostalim susretima, Rudar 47 je pobijedio Dubravku 3:1, Sloga je dobila Mladost (M) 4:2, a Obreš i Orač su odigrali susret bez golova 0:0.