Bednja zabila "petardu" i vratila drugo mjesto

| 22.11.2015. u 16:07h | Objavljeno u Sport

Današnjim odigravanjem odgođenih utakmica osmog kola Prve županijske nogometne lige završio je jesenski dio prvenstva. Nedeljanec je na gostovanju kod Ivančice pobijedio 2:1 i zadržao pet bodova prednosti na prvom mjestu ispred prvog pratitelja Bednje koja je također danas slavila kod kuće 5:1 protiv Mladosti iz Margečana.

Dario Levatić je zabio oba pogotka za pobjedu Nedeljanca u 54. i 55. minuti utakmice, iako je domaćin prvi došao u vodstvo u 20. minuti pogotkom Emina Al Saadija iz dosuđenog kaznenog udarca.

U utakmici između Bednje i Mladosti (M) pogotke za Bednju su redom zabijali Luka Hrebak u 12. i 32. minuti, Petar Sabolić u 18. minuti, Karlo Kutnjak u 25. i 37. minuti, dok je za goste iz Margečana jedini pgodak zabio Dario Krznar u 16. minuti.