Bednja vratila vrh tablice visokom pobjedom kod Orača

| 18.10.2015. u 17:41h | Objavljeno u Sport

Kompletiralo se 9. kolo 1. Županijske nogometne lige. Bednja se vratila na prvo mjesto lige nakon što su uvjerljivo svladali Orača u gostima 7:1. Pogotke za Bednju su postigli Zlatko Vrbek u 20. i 26. minuti iz kaznenog udarca, Petar Hrebak u 67. iz kaznenog udarca i u 84. minuti, Luka Hrebak u 24. minuti, Karlo Kutnjak u 50. minuti i Goran Ismajlovski u 89. minuti. Jedini pogodak za domaćina je postigao Martin Jambriško u 49. minuti.

Bednji je vraćanje na prvu poziciju omogućio Nedeljanec koji je ispustio dva boda na domaćem terenu odigravši 1:1 protiv Obreša, čime su prvo mjesto opet prepustili Bednji. Nedeljanec je poveo u 49. minuti pogotkom Vladimira Meseca, ali isti igrač je zbog dva žuta kartona isključen u 55. minuti. Gosti iz Svetog Ilije koriste igrača više te pogotkom Tomislava Hercega u 77. minuti odlaze kući s bodom.

U ostalim utakmicama, Mladost iz Margečana je kod kuće pobijedio Dubravku 5:2, Mladost iz Šemovca je svladala Slogu 3:2, a Čevo je bez većih problema slavilo protiv Ivančice 3:0.