Ivan Kostelac (desno) doveo je u vodstvo momčad Jalžabeta na današnjem susretu golom iz kaznenog udarca Foto: Dražen Novosel

Bednja slavila u Nedeljancu, Jalžabet i Plitvica bez pobjednika

| 11.10.2020. u 18:01h | Objavljeno u Sport

U današnjim utakmicama 9. kola Četvrte nogometne lige skupina Čakovec - Varaždin odigrana su dva županijska derbija. U Nedeljancu je istoimeni domaćin izgubio od lidera prvenstva, momčadi Bednje iz Beletinca 3:1, poluvrijeme 3:0. Dva gola postigao je Jakov Klopotan,a jednom je mrežu Nedeljanca pogodio Marin Mašić, dok je strijelac za domaćine bio Marko Kovačić.

Na Sportskom centru u Jalžabetu istoimeni domaćin, pod vodstvom novog trenera Zlatka Kanešića, i Plitvica iz Gojanca odigrali su bez pobjednika 2:2, poluvrijeme 2:1. Poveo je domaćin golom Ivana Kostelca iz kaznenog udarca u 24. minuti, a na 2:0 povisio je Jura Kos u 32. minuti. Plitvica je smanjila na 1:2 u 34. minuti golom Nikole Bubnjarića, a konačnih 2:2 postavio je Jošua Horvat u 50. minuti nadmetanja.