Bednja bolja od Zelengaja, Plitvica od Dubravke Z.,pobjeda Nedeljanca u Svetoj Mariji Foto: Dražen Novosel

| 20.6.2021. u 20:31h | Objavljeno u Sport

U sklopu 26. kola Četvrte nogometne lige skupina Čakovec - Varaždin momčad Bednje je na svom terenu u Beletincu pobijedila Zelengaj 5:2. Gosti su na poluvremenu imali vodstvo od 1:0, golom Gabrijela, ali je domaćin od 49. do 54. minute postigao tri gola pri čemu je dva puta strijelac bio Holi, a jednom Bregović i preokrenuo rezultat.

Plitvica je na svom terenu u Gojancu bila bolja od Dubravke Zagorac 1:0, Nedeljanec je slavio u Svetoj Mariji protiv Mladosti 2:1, dok je Jalžabet izgubio u Domašincu od Dinama 2:1, iako su na poluvremenu imali prednost od 1:0.

Ivančica je jučer u Novom Selu Rok bila bolja od Omladinca 2:0.