Natječaj za radno mjesto - konzultant za ERP sustav WinTask (m/ž)

Sponzorirani članak | 4.5.2023. u 10:50h | Objavljeno u Sponzorirano

Opis posla

- edukacija korisnika za korištenje WinTask poslovnog informacijskog sustava (ERP), prvenstveno moduli proizvodnja, robno-materijalno knjigovodstvo, nabava, prodaja, ...;
- analiza zahtjeva korisnika i prijedlozi rješenja;
- testiranje sustava i prijedlozi za unapređenje;
- izrada dokumentacije i uputa.

Uvjeti:

- dobro poznavanje poslovnih procesa proizvodnje, robno-materijalnog knjigovodstva, nabave, prodaje, ...;
- prednost je poznavanje i iskustvo u radu s WinTask poslovnim informacijskim sustavom;
- samoinicijativnost i samostalnost u rješavanju problema;
- komunikacijske vještine,

- radno isustvo 1-3 godine,

- Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke, Stručni specijalist,
- vozačka dozvola B kategorije,

- znanje engleskog u govoru i pismu.

Nudimo:

- stimulativna primanja i odlični uvjeti rada,
- stalno stručno usavršavanje,
- timski rad,
- rad u tvrtki s iskustvom i tradicijom,
- naknada za trošak prijevoza na posao i prehranu,
- uskrsnica, božićnica, regres, dar za djecu,
- team bulding jednom godišnje.

Prijave na natječaj poslati do 14.05.2023. godine na: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite..

www.task.hr

Označeno u