Na večerašnju utakmicu Hrvatska-Ukrajina u Zagreb krenuo je i pun autobus navijača iz Vinice.
Slike nam je dostavio čitatelj Marin Bosak istaknuvši kako im ovo nije prvi put da putuju u Zagreb navijati za naše nogometaše, a glasno će ih bodriti i večeras.
Za naše će nogometaše u utakmici protiv Ukrajine s tribina navijati i Viničanci
Varaždinske vijesti | 24.3.2017. u 17:35h | Objavljeno u Društvo
Anketa
Tko je gubitnik u ratnom sukobu na Bliskom istoku?
SAD174 Glasa
18%
Iran32 Glasa
3%
Izrael18 Glasa
2%
SAD i Izrael128 Glasa
13%
Bliski istok29 Glasa
3%
svi578 Glasa
59%
nitko21 Glasa
2%
