Led s teretnog vozila pao i oštetio vozilo koje ga je pretjecalo Foto: pixabay/ilustracija

Led s teretnog vozila pao i oštetio vozilo koje ga je pretjecalo

| 20.12.2022. u 18:27h | Objavljeno u Crna kronika

U ponedjeljak, 19. prosinca oko 7.20 sati na auto-cesti A-4, nepoznati je vozač upravljao za sad nepoznatim skupom vozila, krećući se desnom trakom istočnog kolničkog traka, iz smjera Zagreba u smjeru Čakovca.

Kod mjesta Jalžabet, s gornjeg pokrova priključnog vozila, došlo je do padanja leda na kolnik auto-ceste. U tom je trenutku njegovo vozilo pretjecalo teretno vozilo kojim je u istom smjeru upravljao 36-godišnjak te je led pao na prednji dio istog vozila, oštetivši ga u vidu udubljenja.

Nakon navedenog, nepoznati je vozač nastavio daljnju vožnju u smjeru Čakovca. Policijski službenici nastavljaju rad na pronalasku istog.

- Skrećemo pozornost vozačima motornih vozila da su dužni prije uključivanja u promet, očistiti zaleđeno vjetrobransko staklo i snijeg i led na vozilu. Za nepoštivanje ove zakonske odredbe, za vozače je propisana novčana kazna u iznosu od 1 000 kuna - javljaju iz PU varaždinske.

Facebook komentari
Komentari ispod članaka ni na koji način nisu stavovi uredništva Varaždinskih vijesti te su za njih odgovorni isključivo čitatelji. Ističemo kako je stav redakcije da je zabranjeno vrijeđanje, govor mržnje te poticanje diskriminacije na osnovi rase, etničke pripadnosti, boje kože, spola, jezika, vjere, dobi, rodnog identiteta ili spolne orijentacije. Svi komentari za koje uredništvo procijeni da su neprikladni bit će obrisani, a njihovi autori prijavljeni nadležnim tijelima.
Povezani članci