Suzana Furjan (sredina) je bila najbolja "kokica" s pet postignutih golova Foto: HRS

Koka pružila sjajan otpor u polufinalu Kupa, ali na kraju uvjerljivo poražena od Podravke

| 10.5.2018. u 20:42h | Objavljeno u Sport

Koka je očekivano izgubila polufinalni susret rukometnog Kupa Hrvatske protiv Podravke Vegete 30:23, dok je Lokomotiva u drugom polufinalu pobijedila Trešnjevku 29:17 te će se s Podravkom boriti za naslov Kupa.

Unatoč porazu, Koka je pružila sjajan otpor Podravci i ne može se oteti dojmu da je u zadnjih 10 minuta susreta kod minimalnog vodstva Podravke 23:22 malo bolje odigrala, da je susret u najmanju ruku mogao ići u neizvjesnu završnicu. Nakon toga se igra Koke počela raspadati, a Podravka je golovima Ivane Dežić (čak 6 golova u zadnjih 10 minuta susreta) na kraju uvjerljivo svladala Koku.

Najbolja u redovima varaždinskog sastava je bila Suzana Furjan koja je pogodila mrežu Podravke pet puta, Josipa Tomić i Ana Vrabec četiri gola, Ines Domjan i Jelena Blažek tri gola, dok je ove sezone sjajna Dejana Milosavljević dobrom obranom Podravke bila svedena na svega dva gola.