Misna slavlja u varaždinskoj katedrali na Badnjak i Božić Foto: VV arhiva / ilustracija

Misna slavlja u varaždinskoj katedrali na Badnjak i Božić

Varaždinske vijesti | 24.12.2020. u 13:54h | Objavljeno u Aktualno

Prema propisanim epidemiološkim mjerama HZJZ-a i odlukama Stožera civilne zaštite, mise na Badnjak i Božić u varaždinskoj katedrali održat će se prema sljedećem rasporedu:

Badnjak:
- nakon jutarnjih misa u 7.30 te 9 sati, mise polnoćke slavit će se u 18 i 20 sati.

Misu polnoćku u 20 sati predvodit će varaždinski biskup Bože Radoš uz izravni prijenos na VTV televiziji, Youtube kanalu Varaždinske biskupije i Facebook stranici "I bit ćete mi svjedoci" Ureda za pastoral u medijima Varaždinske biskupije.

Božić:
- božićne svete mise će se održati u 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 16 i 18 sati.

Svetu misu u 9 sati predvodit će umirovljeni biskup Josip Mrzljak, također uz izravni prijenos na VTV televiziji, Youtube kanalu Varaždinske biskupije i Facebook stranici "I bit ćete mi svjedoci" Ureda za pastoral u medijima Varaždinske biskupije.

Facebook komentari
Komentari ispod članaka ni na koji način nisu stavovi uredništva Varaždinskih vijesti te su za njih odgovorni isključivo čitatelji. Ističemo kako je stav redakcije da je zabranjeno vrijeđanje, govor mržnje te poticanje diskriminacije na osnovi rase, etničke pripadnosti, boje kože, spola, jezika, vjere, dobi, rodnog identiteta ili spolne orijentacije. Svi komentari za koje uredništvo procijeni da su neprikladni bit će obrisani, a njihovi autori prijavljeni nadležnim tijelima.
Povezani članci