Zlato za Luku Petka i Erika Đulu, srebro za Matea Fodera i bronca za Marina Vuđana Foto: KK Ivanec

U nedjelju, 10. veljače, natjecatelji Karate kluba Ivanec nastupili su na 31. Kupu mladosti u Ivanić gradu. Na ovom turniru sudjelovalo je 564 natjecatelja iz 61 kluba iz 4 države.

Zlatne medalje u borbama su osvojili Luka Petak u kategoriji mlađi učenici -26 kg i Erik Đula u kategoriji učenici -38 kg. Brončanu medalju osvojio je Marin Vuđan u kategoriji mlađi učenici -34 kg. Mateo Foder osvojio je srebrnu medalju u kategoriji mlađi učenici kate. Nastupili su još u katama Luka Prekrit te u borbama Ema Šešet i Noa Šešet.

Sljedeći nastup natjecatelja KK Ivanec je u subotu na Grobničan kupu.