Zelengaj i Novi Marof bez pobjednika, petarda Podravine protiv Jalžabeta

Igor Martan bio je strijelac jednog od dva gola Novog Marofa protiv Zelengaja Igor Martan bio je strijelac jednog od dva gola Novog Marofa protiv Zelengaja Foto: Dražen Novosel

U današnjim utakmicama 13. kola Četvrte nogometne lige Skupina Čakovec - Varaždin danas su Kućanu Donjem domaći Zelengaj i Novi Marof odigrali bez pobjednika 2:2, iako je domaćin imao vodstvo od 2:0, golovima Maria Šeleka i Ernesta Horvata u 33. i 43. minuti susreta.

Gosti su smanjili na 2:1 golom Igora Martana iz kaznenog udarca u 45. minuti, a konačnih 2:2 postavio je Nikola Šafarić u 78. miniti.

Podravina je na svom stadionu u Ludbregu s 5:0 pobijedila Jalžabet, koji je cijeli susret odigrao s 10 igrača. Golove su postigli Borna Belaj, Siniša Vađunec,Nikola Međimorec, Renato Sakač i Ivan Međimorec. U 25. minuti s klupe je isključen trener gostiju Damir Šmerek, zbog stalnih prigovora glavnom sucu utakmice.

Nedeljanec je izgubio u Murskom Središću od domaćeg Rudara 4:1, poluvrijeme 2:1. Gol za goste postigao je Dario Levatić u 37. minuti.

Sutra će od 13 sati i 30 minuta igrati Bednja i Sloga, te Plitvica - Nedelišće.