Momčad Dubravke Zagorac porazom je debitirala u Četvroj nogometnoj ligi Čakovec - Varaždin Foto: Dražen Novosel

Podravina slavila u Turčinu, Nedeljanec u Pušćinama, poraz N. Marofa

| 19.8.2018. u 20:30h | Objavljeno u Sport

U danas odigranim utakmicama 1. kola 4. NL Skupina Čakovec - Varaždin Podravina je slavila na gostovanju u Turčinu kod Dubravke Zagorac rezultatom 1:0, a gol odluke postigao je Renato Sakač u 61. minuti.

Novi Marof je poražen na svom terenu od čakovečke Sloge rezultatom 2:0, a umjesto dosadašnjeg trenera Gorana Vitkovića, koji je podnio ostavku nakon poraza u 1. kolu Kupa ŽNS-a momčad je s klupe vodio trener juniora u klubu.

Nedeljanec je pobijedio u Pušćinama istoimenog domaćina rezultatom 3:2, golovima Marka Kovačića, Patrika Đunđeka i Emanuela Škvarića za 3:2 u 76. minuti nadmetanja.