Nedeljancu bod u Čakovcu, Podravina izgubila u Dunjkovcu,4 susreta odgođena

Podravina je oba pogotka na današnjem susretu u Dunjkovcu primila u drugom poluvremenu Podravina je oba pogotka na današnjem susretu u Dunjkovcu primila u drugom poluvremenu Foto: Dražen Novosel

Zbog terena natopljenih vodom odgođene su četiri utakmice 16. kola u MŽNL Čakovec - Varaždin, koje su se trebale igrati ovog vikenda. Nisu odigrani susreti Zelengaj - Nedelišće, Bednja - Dinamo, Sloboda - Jalžabet i Plitvica (G) - Mladost Komet.

Podravina je gostovala u Dunjkovcu gdje je izgubila od domaćeg Međimurca 2:0, golovima primljenim u drugom poluvremenu.

Nedeljanec je danas prijepodne osvojio bod u Čakovcu odigravši s domaćom Slogom 3:3. Gosti su tri puta vodili tako da mogu više žaliti za pobjedom, a strijelci za Nedeljanec bili su Dubravko Kišić u 10.,Jurica Buden u 48. i Emanuel Škvarić u 79. minuti nadmetanja.

Podsjetimo jučer je Novi Marof izgubio u Svetom Martinu na Muri od domaćeg Poleta 6:0.