Koka izgubila protiv Bjelovara u posljednjim minutama susreta

Suzana Furjan je bila najbolja u varaždinskom sastavu sa 6 golova Suzana Furjan je bila najbolja u varaždinskom sastavu sa 6 golova Foto: Martin Novosel

U današnjem susretu 19. kola Prve lige, Koka je na domaćem terenu imala priliku uloviti bodovno Bjelovar, ali je na kraju izgubila 27:26 u posljednjim minutama susreta.

Varaždinski sastav je gotovo čitavo prvo poluvrijeme gubio, da bi početkom drugog poluvremena preokrenula rezultat, ali je u samoj završnici ispustila pobjedu.

Najbolja strijelkinja Koke je bila Suzana Furjan sa 6 golova, Tea Jalušić je zabila 4, dok su po 3 gola zabili Jelena Blažek, Katarina Mrazović i Terezija Čurić.