Kadetkinje Koke sedme na završnici rukometnog Državnog prvenstva u Umagu

ŽRK Koka slavila protiv Trogira 58 22:16 u izravnom dvoboju za plasman ŽRK Koka slavila protiv Trogira 58 22:16 u izravnom dvoboju za plasman Foto: HRS

Iako je ciljala na viši plasman, varaždinski klub Koka ostvarila je sedmo mjesto na završnici Državnog prvenstva u Umagu u izravnom dvoboju za poredak protiv ekipe Trogira 58 s rezultatom 22:16.

Koka je započela natjecanje u Skupini A gdje je u prvom susretu svladala ekipu Tvina iz Virovitice 14:13, u drugom je remizirala s ekipom Ivanića 17:17, u trećem susretu je izgubila od Sesveta 16:9, dok je u posljednjem susretu skupine također izgubila od Dalmatinke 17:13.

U polufinale su išle prvoplasirane ekipe Skupine A i Skupine B, a Koka je u susretu razigravanja za peto mjesto izgubila od zagrebačke Lokomotive 13:9. Bjelovar je na kraju osvojio naslov pobijedivši ekipu Podravke 18:13.