Ivanečkom karate klubu 10 medalja na 13. Cro cupu u Nedelišću

Mateo Foder osvojio je zlatnu i brončanu medalju u Nedelišću Mateo Foder osvojio je zlatnu i brončanu medalju u Nedelišću

Članovi Karate kluba Ivanec nastupili su na međunarodnom karate turniru 13. Cro cup koji se održao u sportskoj dvorani Aton u Nedelišću. Nastupilo je 437 natjecatelja z 43 kluba iz Hrvatske i Slovenije. U katama zlatne medalje osvojili su Mateo Foder u kategoriji učenika i Luka Petak u kategoriji cicibana, dok je Mateo Foder osvojio i brončanu medalju u kategoriji mlađih učenika.

U borbama zlatne medalje osvojili su Erik Đula u kategoriji mlađi učenici -34 kg i Karla Bahun u kategoriji učenice + 44 kg. Srebrne medalje osvojili su Ela Colarić u kategoriji učenice – 44 kg, Melani Magdić u kategoriji mlađe kadetkinje +55 kg , Dino Putar Veber u kategoriji mlađi učenici +38 kg, te Petra Brlečić u kategoriji seniorke borbe -61 kg.

Brončanu medalju osvojio je Noa Šešet  u kategoriji mlađi učenici borbe-34 kg. Nastupila je još i Ema Šešet u kategoriji mlađe kadetkinje borbe- 44 kg.