Beretinec izgubio protiv Mladosti (S) 2:1 Beretinec izgubio protiv Mladosti (S) 2:1 Foto: Martin Novosel

Vodeća Mladost (S) je u prvom proljetnom kolu Druge ŽNL kiksala remijem protiv Dinama (B), što je bila prilika za Beretinec da u današnjoj derbi utakmici 15. kola pobjede vodeću momčad i preuzmu prvo mjesto, ali je jesenski prvak ipak slavio s 2:1, golovima Darija Matijašeca u 44. i 78. minuti, dok je u 63. minuti Ivan Banec kratko dao nadu domaćinima da mogu slaviti.

U preostalim susretima, Čevo je uvjerljivo sa 7:0 slavilo protiv Novakovca, Dinamo 01 je bio bolji od Rudara 47 s 2:1, Dinamo (B) je odigrao 0:0 s Mladošću (), Lepoglava je slavila na gostovanju kod Mladosti (Š) 1:0, dok su Mladost (VT) i Trnje odigrali susret bez golova 0:0.