Elitna liga: Pobjede Ivančice i Budućnosti na otvaranju proljetnog dijela prvenstva

| 9.3.2024. u 18:39h | Objavljeno u Sport

Danas su odigrana dva susreta prvog proljetnog 15. kola Elitne lige, a u oba su slavila domaćini.

Ivančica je bila bolja od Mladosti (M) sa 4:0 dok je Budućnost bila bolja od od Razvitka sa 3:1.

U slavlju Ivančice, Dominik Božak je načeo mrežu Mladosti (M) u 27. minuti susreta, dok je preostala tri gola zabio Ivan Kostelac u 40. (KU), 82. i 84. minuti susreta. Mladost (M) je utakmicu završila s igračem manje, Ivan Zver je isključen jer je pljusnuo protivničkog igrača dok je ležao na podu u 76. minuti susreta.

U susretu Budućnosti i Razvitka, domaća Budućnost je povela sa 1:0 pogotkom Livra Magića u 14. minuti, gosti su izjednačili pogotkom Ivana Vađunca u 24. minuti, a Budućnost je do pobjede došla pogotcima Darija Presečkog u 63. i Josipa Golubara u 90. minuti susreta.

NEDJELJA - 10.03.2024. u 15:30 h:

JALŽABET: Jalžabet - Nedeljanec

TURČIN: Dubravka-Zagorac - Novi Marof

BELETINEC: Bednja - Polet (T)