Dario Sakač (plavi) postigao je jedan od tri gola za Dubravku Z. u današnjem susretu s N. Marofom Dario Sakač (plavi) postigao je jedan od tri gola za Dubravku Z. u današnjem susretu s N. Marofom Foto: Dražen Novosel

U današnjim utakmicama 18. kola Četvrte nogometne lige Skupina Čakovec - Varaždin Dubravka Zagorac je na svom terenu u Turčinu pobijedila Novi Marof 3:1, poluvrijeme 2:0, golovima Borne Belaja, Kristijana Ribića i Daria Sakača, dok je strijelac za Novi Marof bio Nikola Cecelja iz kaznenog udarca. Gosti su od 78. minutu imali igrača manje jer je crveni karton dobio Marin Mešnjak.

U Ldubregu je Podravina izgubila od Poleta iz Svetog Martina na Muri 5:0, poluvrijeme 4:0. U preostale dvije današnje utakmice Nedelišće je s 2:1 pobijedilo Omladinac, a međimurec i Pušćine odigrali su 2:2.

Sutra od 10 sati Sloga će igrati protiv Mladost Kometa, a od 15 sati Varteks će igrati u Palovcu protiv Dinama, u Jalžabetu će istoimeni domaćin ugostiti Rudar iz Murskog Središčća, dok je drugi županijski derbi u ovom kolu na rasporedu sutra u Nedeljancu, gdje će istoimeni domaćin igrati s Bednjom.