Dabrovi očekivano izgubili od PPD Zagreba u 1/4 finalu Kupa Hrvatske

Luka Trojko bio je strijelac tri gola na jučerašnjem susretu protiv PPD Zagreba Luka Trojko bio je strijelac tri gola na jučerašnjem susretu protiv PPD Zagreba Foto: Krešimir Đurić

Momčad GRK Varaždina 1930 jučer je u zagrebačkoj Kutiji šibica pred oko 500 gledatelja odigrala susret četvrtfinala hrvatskog rukometnog Kupa protiv PPD Zagreba. Domaćin je očekivano slavio rezultatom 39:26, poluvrijeme 22:7. Najefikasniji na susretu bili su igrač PPD Zagreba Ereš i igrač Dabrova Budinski s po 7 postignutih golova,dok su po tri gola za varaždinsku momčad pridodali Šerić, Trojko i Artić.

Varaždinska je momčad na ovom susretu nastupila bez petorice igrača iz prve postave.

- Novaka, Vidačeka, Špruka, Vujovića i Meštrića nismo imali u kadru zbog sitnih ozljeda i iz preventivnih razloga kako bi ih sačuvali za vrlo važan subotnji prvenstveni susret protiv Rudana iz Labina u Graberju. Priliku su jučer dobili igrači s manjom minutažom u dosadašnjem prvenstvu koji su u drugom poluvremenu pokazali da klub ima perspektivu - naglasio je trener GRK Varaždina 1930 Alan Belko.