Županijske prvakinje ekipa Srednje škole Ivanec

| 10.3.2016. u 14:29h | Objavljeno u Sport

U organizaciji županijskog Školskog sportskog saveza održana je završnica Županijskog natjecanja srednjih škola u odbojci za djevojke. Naslov županijskog prvaka osvojila je ekipa Srednje škole Ivanec, koje su prvi puta u povijesti prvakinje, čime su prekinule dugogodišnju dominaciju varaždinskih srednjih škola, osobito ekipa Prve i Druge gimnazije.

Potvrda je to kvalitetnog rada u Ženskom odbojkaškom klubu Ivanec koji se natječe u Drugoj hrvatskoj odbojkaškoj ligi čije su sve članice osim jedne koja je igračica ŽOK Lepoglava.

Ekipa Srednje škole Ivanec je u polufinalu svladala Medicinsku školu s 2:0 u setovima, a zatim u finalu Prvu Gimnaziju Varaždin također sa 2:0 u setovima. U utakmici za treće mjesto Druga Gimnazija pobijedila je Medicinsku školu sa 2:0.

Za ekipu ivanečke Srednje škole nastupile su:Inka Inkret,Erika Hudoletnjak,Sara Bratković,Dorotea Rogina,Ana Mežnarić,Paula Štefanek,Monika Kapustić,Iva Ernoić,Sara Špernjak,Mia Galić,Paola Gregur i Živa Bajsić.Voditelj:Ivan Hrg.

Ivanečka srednja škola plasirala se na poluzavršnicu državnog prvenstva koja će se održati 31. ožujka u Varaždinu.