Zoran Ivančić je sa Zelengajom jučer ostvario pobjedu na startu proljetnog dijela sezone Foto: Dražen Novosel

Zoran Ivančić na klupi Zelengaja debitirao pobjedom, Varteks dočekuje Slogu

| 5.3.2017. u 09:07h | Objavljeno u Sport

Jučer su odigrane dvije utakmice 16. kola Međužupanijske nogometne lige Čakovec - Varaždin, a u Kućanu Donjem je momčad Zelengaja, pod vodstvom novog trenera Zorana Ivančića, pobijedila Međimorec 1:0, golom Valentina Mlakara u 23. minuti nadmetanja.

U 53 minuti dosuđen je kazneni udarac za goste, koji nije bio iskorišten, a u 54. minuti bio je dosuđen kazneni udarac za domačina koji također nije iskorišten. Jučer su Sloboda i Mladost Komet odigrali s3:3.

Danas će se ograti preostale utakmice 16. kola, a parovi su Nedeljanec - Rudar, Varteks - Sloga(Č), Pušćine - Nedelišće, Zadrugar - Plitvica (G), Jalžabet - Podravina, Novi Marof - Polet (SMnM). Sve će utakmice početi u 15 sati.