Izrazio je zadovoljstvo igrom svoje momčadi poglavito u prvom poluvremenu Foto: Al Ain

Varaždinski nogometni stručnjak Zlatko Dalić s Al Ainom nadomak finala azijske Lige prvaka

| 29.9.2016. u 10:07h | Objavljeno u Sport

Varaždinski nogometni stručnjak Zlatko Dalić je u prvoj utakmici polufinala azijske Lige prvaka došao do velike 3:1 domaće pobjede protiv Al Jaisha sa svojim klubom Al Ainom

-Dobro smo odigrali, posebice u prvom poluvremenu gdje smo vodili 2:0. Naš se trud isplatio. Tijekom poluvremena sam upozorio svoje igrače da budu pozorni i fokusirani jer će nas u drugom poluvremenu jače napasti u pokušaju da se vrate u utakmicu. Na kraju su ipak zabili jedan gol iz penala - rekao je Dalić nakon utakmice za medije.

Uzvratni susret između ova dva protivnika igra se za tri tjedna 18. listopada, a Dalić je rekao da unatoč dobrom rezultatu doma ništa još nije gotovo, ali isto tako najavio da u goste idu na pobjedu.

-Naša sljedeća utakmica u Dohi neće biti nimalo laka. Susrest ćemo se s jakom momčadi koja ima odlične igrače, ali i tamo idemo na pobjedu uz svo dužno poštovanje nadanjima naših protivnika - zaključio je Dalić.