Zelengaj iznenadio Rudar u Murskom Središću, N. Marof izgubio u Macincu

| 14.5.2016. u 21:31h | Objavljeno u Sport

U današnjim utakmicama 26. kola Međužupanijske nogometne lige Čakovec - Varaždin najveće iznenađenje priredili su igrači Zelengaja koji su u Murskom Središću pobijedili drugoplasirani Rudar 1:0, golom Zlatka Vrbeka u 39. minuti iz kaznenog udarca.

Centrometal je na svom terenu u Macincu sa 4:1 (2:0) pobijedio Novi Marof, pri čemu je jedini gol za goste postigao Matija Janović u 67. minuti nadmetanja. Ostali rezultati današnjih susreta: Mladost Komet - Naprijed 3:1, Nedelišće - Pušćine 4:0 i Sloboda (S) - Polet SMNM 1:0.

Sutra će se od 17 sati odigrati preostale tri utakmice 26. kola, a županijski derbi igrati u Hrastovskom gdje će Zadrugar dočekati Plitvicu (G). Varteks će na istoimenom stadionu dočekati Graničar, a Međimurec će ugostiti Jalžabet.