Mladost (Š) - Mladost (S) Foto: Martin Novosel

VIDEO, FOTO Radnički svladao Poleta (M), dvoboj Mladosti u Šemovcu pripao gostima

| 15.5.2021. u 21:57h | Objavljeno u Sport

U današnja dva susreta 20. kola Druge ŽNL, Radnički je u lokalnom derbiju bio bolji protiv Poleta (M) s 2:0, dok je Mladost (S) slavila na gostovanju kod Mladosti (Š) s 5:1.

Domaća momčad Mladosti iz Šemovca je povela golom Dina Fodera u 6. minuti susreta, ali su gosti preokrenuli rezultat golovima Darija Kovača u 42., Dražena Vukine u 71. te hat-trickom Darija Prloga u 44., 47. i 82. minuti susreta.

Momčadi Radničkog su pobjedu protiv Poleta (M) donijeli Hrvoje Vuković i Vedran Hižak golovima u 55. i 83. minuti susreta.

U sutrašnjim susretima čekaju nas dvoboji Razvitka i Bukovčana, Novakovca i Orača, Nove Vesi i Mladosti (VT), Lepoglave i Rudara 47, Klenovnika i Dinama 01 te Podravca Kitra i Zadrugara. Sve utakmice se igraju u 17:30 minuta.