Varteks nije uspio doči do bodova na današnjem susretu u Đakovu

Varteks u ravnopravnoj utakmici izgubio u Đakovu 2:0

| 27.9.2017. u 18:52h | Objavljeno u Sport

U susretu 6. kola Treće HNL Istok momčad Đakovo Croatije pobijedila je danas na svom stadionu, pred oko 100 gledatelja, sastav Varteksa 2:0, poluvrijeme 0:0.

U ravnopravnoj igri tijekom cijele utakmice domaćin je poveo iz kaznenog udarca u 53. minuti, a strijelac je bio Florian Abramović, da bi u 56. preko Fabijana Petričevića povisio vodstvo na 2:0, što je bio i konačni ishod nadmetanja. U sljedećem kolu Varteks će biti domaćin sastavu Koprivnice.

- Bila je to ravnopravna utakmica protiv "14 domaćih igrača". Drugi dio nismo dozvoli domaćinu da prijeđe centar, igrali smo na jedan gol, a nakon primljenog pogotka iz penala, koji je čudno dosuđen, drugi smo gol primili iz čistog zaleđa -komentirao je ogorčeni trener Varteksa Antun Jukić.

Rezultati 6. kola: Marsonia - Osijek s.d.d. 1:3, Čepin - Belišće 1:0, HNK ĐAKOVO CROATIA - Varteks 2:0, Koprivnica - HNK Vukovar 1991 1:2, Bjelovar - Mladost 1:0, Oriolik - Slavija 0:0, Slavonija - Bedem 3:3, Međimurje - BSK 1:2.