Trener Podravine Velimir Špikić (lijevo) čestitao je treneru Varaždina Mariu Ružiću nakon utakmice na zasluženoj pobjedi njegove momčadi

Varaždin tricom preselio Podravinu u niži rang natjecanja?!

| 7.5.2016. u 19:43h | Objavljeno u Sport

U županijskom derbiju i derbiju začelja u sklopu 26. kola Treće hrvatske nogometne lige Istok danas je u Ludbregu momčad Varaždina pobijedila domaću Podravinu rezultatom 3:0, poluvrijeme 1:0.

Dva je gola u susretu iz kojeg su bodovi imali veliki značaj za oba sastava, postigao Dario Jertec u 50. i u 64. minuti iz kaznenog udarca, a Varaždin je u vodstvo doveo Karlo Marić u 17. minuti, sjajnim golom s oko 18 metara.

Nakon utakmice oba trenera, domaćin Velimir Špikić i gostujući Mario Ružić, složili su se da je pobjeda Varaždina, u ovom trenutku kvalitetnije momčadi, potpuno zaslužena. Podravina je i dalje bez pobjede na svom terenu u proljetnom dijelu prvenstva predposljednja na tablici s 20 bodova, dok Varaždin ima 28 bodova.