Varaždin izborio plasman u 1/16 finala hrvatskog Kupa, Bednja zaustavljena

Marin Ivančić (plavi) bio je strijelac jedinog i to vodećeg gola za Bednju na današnjem susretu u Beletincu Marin Ivančić (plavi) bio je strijelac jedinog i to vodećeg gola za Bednju na današnjem susretu u Beletincu Foto: Drazen Novosel

Nogometaši Varaždina plasirali su se u 1/16 finala hrvatskog Kupa dok je Bednja nakon 1:1 u regularnom dijelu ispala iz daljnjeg natjecanja nakon produžetaka od Vuteks Sloge iz Vukovara.

U današnjim utakmicama pretkola Varaždin je s kombiniranom momčadi bio bolji u Zagrebu od trećeligaša Maksimira 6:2 s dva gola Lisakovića te po jednim golom Glavine, Glavice, Fućaka i Težaka.

Bednja je na svom terenu Kod Mosta u Beletincu nakon 90 minuta s trećeligašem Vuteks Slogom iz Vukovara imala 1:1 golom Marina Ivančića u 31. minuti. Gol za goste postigao je Daniel Spasić u 66. minuti. Nakon produžetaka momčad iz Vukovara je slavila 2:1, a gol odluke za goste postigao je Stefan Bingulac u 97. minuti.

Varaždin će u 1/16 finala Kupa biti domaćin Rudešu.