Podravina je protiv Belišća ostvarila svoj najviši poraz sezone Foto: Krešimir Đurić

Varaždin do sigurne pobjede, Podravina stradala kod Belišća

| 28.5.2016. u 19:20h | Objavljeno u Sport

Sve utakmice pretposljednjeg 29. kola Treće hrvatske nogometne lige su odigrane danas, a od predstavnika Varaždinske županije, Varaždin je kod kuće svladao Mladost Apatiju 3:0, dok je Podravina na gostovanju kod Belišća doživjela težak 7:0 poraz.

Varaždin je u utakmici protiv Maldosti (A) u vodstvo doveo Luka Jagačić pogotkom u 3. minuti susreta, a Josip Šestak je zabio preostala dva pogotka za domaćine u 33. i 61. minuti susreta. Ovom pobjedom Varaždin se pozdravio od domaće publike, a za tjedan dana kada će se posljednje kolo idu na gostovanje kod Oriolika.

Podravina je na gostovanju kod Belišća doživjela najteži poraz ove sezone. Domaćin je u vodstvo došao već u 5. minuti susreta preko Filipa Kupanovca, a Emil Jelić u 10. i Ivan Jakovljević u 33. minuti su povisili na 3:0. U drugom poluvremenu, Jakovljević i Jelić su ponovno strijelci u 51. i 54. minuti, dok je Jakovljević doša do hat-tricka u 68. minuti. Konačnih 7:0 postavlja Nebojša Karamarković u 85. minuti.

Podravina će završiti svoj nastup za ovu sezonu domaćom utakmicom protiv Croatije Đakova.