Varaždin kod Gorice izgubio 1:0 golom Kristijana Lovrića

Varaždin kod Gorice izgubio 1:0 golom Kristijana Lovrića Foto: Krešimir Đurić

90+3 minuta - završio susret, Gorica slavila s minimalnih 1:0 pogotkom Kristijana Lovrića u 20. minuti iz kaznenog udarca kojeg je sudac Dario Kulušić dosudio nakon pregledavanja VAR-a

90+1 minuta - nova velika prilika Varaždina nije iskorištena, Neven Đurasek s krila ušao do peterca Gorice, šalje loptu prema Jurici Grgecu koji također s peterca promašuje loptu

89. minuta - Ivan Delić puca s krila na vrata Gorice, lopta ipak previsoka i ide metar iznad gola

86.minuta - iz igre izašao jedini strijelac susreta, Kristijan Lovrić

85. minuta - žuti karton za Nevena Đuraseka u redovima Varaždina

84. minuta - iz redova Varaždina, izašao Damjan Daničić, ušao Ivan Delić

82. minuta - Kolarić presjekao loše dodavanje domaće momčadi u obrani, dodao Vinku Petkoviću, koji se namješta za udarac u 16-ercu, ali ne koristi priliku, odlazi previše u stranu i dodaje loptu u srce zgusnute obrane Gorice

78. minuta - Obregon izašao iz igre, u igru ušao Leon Benko

74. minuta - Obregon iskoristio krivu loptu Babeca, sjurio se prema 16-ercu Gorice, ali na žalost nije stigao daleko jer je zadnji obrambeni Gorice ispravio grešku Babeca

73. minuta - Lovrić pucao s ruba 16-erca na vrata Horkaša, lopta prošla pored vratnice, ali ništa i da je pogodio jer je bilo zaleđe Lovrića

68. minuta -  prekid igre nakon sudara Hrvoja Babeca i Stefana Milića na sredini terena

64. minuta - Demir Peco za Varaždin izašao iz igre, u igru ušao Vinko Petković

60. minuta -  zamjene u redovima Gorice, Hrvoje Babić ušao u igru umjesto Mohameda Hamada, a umjesto Paulisa Golubickasa je ušao Dario Špikić

57. minuta - Skorup šalje dubinsku loptu na Obregona koji ulazi u 16-erac Gorice s krila, šalje ju na drugu stranu za Pecu koji ne uspjeva pogoditi loptu, a u nastavku akcije Skorup puca prema golu, ali samo pogađa blok Gorice

55. minuta - igra se za sada na sredini terena bez većih prigoda obje momčadi

46. minuta - zamjena u redovima Gorice, ušao Mudrinski umjesto Dieye Matara, a u Varaždinu dvostruka zamjena, u igru ušli Matija Kolarić i Nikola Tkalčić umjesto Agona Elezija i Kerima Memije

45+4 minuta - kraj prvog poluvremena

45+2 minuta - Lovrić s 20-ak metara puca u vrata Varaždina, ali srećom točno u ruke vratara Horkaša

42. minuta - Elezi poslao dubinsku loptu na rub 16-erca Gorice Peci, ali loptu na kraju ipak presjekla obrana Gorice

38. minuta - igrač domaćina Kalik dobio žuti karton za prekršaj na Pecu

33. minuta - potencijalni penal za Varaždin, branič Gorice udario Pecu u glavu laktom u 16-ercu domaćina, ali na kraju ipak ništa od penala

22. minuta -  Obregon u kontri skoro zabio za izjednačenje, ali golman Gorice obranio i poslao loptu u korner

20. minuta - GOL Kristijan Lovrić precizan i zabija za vodstvo Gorice

19. minuta - nakon dugog vjećanja zbog VAR-a, Gorici dosuđen kazneni udarac zbog prekršaja Milića na Lovriću u 16-ercu

15. minuta - Gorica za sada bolja i drži Varaždin u svojoj polovici

3. minuta - Nova šansa za Goricu, tukao je Hamad, ali vratar Varaždina opet dobro brani

1. minuta - Gorica preko Lovrića mogla povesti, odlično tukao s 16 metara, ali je golman Varaždina Horkaš sjajno obranio

Nakon boda osvojenog u Zagrebu protiv Lokomotive momčad Varaždina večeras u Velikoj Gorici očekuje odgođeni susret 10. kola HT Prve hrvatske nogometne lige u kojem će im suparnik biti momčad Gorice.