Uspješni članovi Karate kluba Klenovnik na turniru u Nedelišću

U sportskoj dvorani Aton u Nedelišću održan je međunarodni karate turnir Grand Prix Međmurje 2016. na kojem je nastupilo 429 natjecatelja iz 51 kluba iz Slovenije, BiH i Hrvatske.

Na natjecanju je sudjelovalo i 13 natjecatelja Karate kluba Klenovnik, koji su ukupno osvojili tri srebrne i četiri brončane medalje. Srebrne medalje osvojili su Noa Bančić u kategoriji mlađi učenici do 30 kg, zatim Filip Kokotec u kategoriji cicibani do 22 kg, te David Siročić u konkurenciji učenici kate.

Brončane medalje osvojili su Adrian Stančić među učenicima do 30 kg, zatim Nikolina Leskovar, mlađe učenice kate, te Elena Siročić i Lena Škrbec među cicibankama u katama.

Klub su predstavljali i Lucija i Mihael Šarko, Lana i Ines Kokotec, Nives Bančić i Leon Bunić.