Polovičan učinak imale su danas selekcije varaždinskog kluba u nadmetanjima s Interom iz Zaprešića Foto: Dražen Novosel

U Prvoj HNL poraz pionira, a pobjeda kadeta Varaždina

| 4.9.2019. u 13:39h | Objavljeno u Sport

Danas su na rasporedu utakmice 3. kola u Prvoj HNL za pionire i u Prvoj HNL za kadete, a obje kategorije varaždinskog prvoligaša ugostile su na pomoćnom terenu Gradskog stadiona u Varaždinu selekcije Intera iz Zaprešića i ostvarile polovičan učinak.

Pioniri Varaždina, trenera Nikole Šafarića, izgubili su od vršnjaka Intera iz Zaprešića 2:0, golovima primljenim u 34. i 48. minuti, dok su kadeti Varaždina, trenera Roberta Težačkog, pobijedili vršnjake Intera 2:1. Nakon što su primili gol već u 8. minuti susreta, na 1:1 izjednačili su preko Luke Hudeka u 51. minuti, dok je konačnih 2:1 postavio Erik Vincetić u 72. minuti nadmetanja.

U 4. kolu koje je na rasporedu predstojećeg vikenda pioniri i kadeti Varaždina bit će u Nedelišću gosti Međimurja. Juniori Varaždina trenera Miljenka Mumleka svoj će susret 3. kola Prve HNL protiv Intera iz Zaprešića odigrati u nedjelju, 8. rujna od 17 sati na glavnom terenu Gradskog stadiona u Varaždinu, uz izravni prijenos na HNTV-u.