Nastupilo je 46 parova iz 11 klubova u osam starosnih kategorija Foto: SPK Varaždin

Tri srebra za SPK Varaždin na Državnom prvenstvu u Gospiću

| 7.7.2016. u 08:14h | Objavljeno u Sport

Državno prvenstvo u najtežoj sportsko-plesnoj disciplini, kombinaciji 10 plesova, koja se sastoji od pet standardnih (engleski valcer, tango, bečki valcer, slowfox i quickstep) i pet latinsko-američkih plesova (samba, cha cha, rumba, paso doble, jive), ove godine održano je u Gospiću.

Nastupilo je 46 parova iz 11 klubova, raspoređenih u osam starosnih kategorija, među njima i tri sportsko-plesna para iz Sportskog plesnog kluba Varaždin i jedan par iz Plesnog studija Takt koji su ostvarili odlične rezultate.

U starosnoj kategoriji odraslih natjecali su se Anja Topolovec i Vedran Sraga koji su osvojili drugo mjesto, u kategoriji starije mladeži, Tihana Vusić i Jurica Kavran su također osvojili drugo mjesto, a isti rezulta su u kategoriji veterana 2  ostvarili Valentina Patafta i Marinko Patafta za SPK Varaždin.

Za PS Takt je nastupio sportsko-plesni par Marko Srpak i Lara Šmic u kategoriji mladeži te su osvojili peto mjesto.