Sjajni rezultati jiu jitsu kluba “BJJ Varaždin”

| 11.5.2016. u 10:52h | Objavljeno u Sport

U Zagrebu je održano deseto otvoreno prvenstvo Hrvatske u brazilskom jiu jitsu. Natjecanje je okupilo dvjestotinjak natjecatelja iz sedam zemalja iz regije i šire.

Od članova varaždinskog jiu jitsu kluba “BJJ Varaždin” Vanja Ivanuša je u konkurenciji 13 natjecatelja u kategoriji bijelih pojaseva do 70 kilograma osvojio prvo mjesto. To je ujedno i prva zlatna medalja za nedavno osnovani “BJJ Varaždin”. Petra Vargek također je osvojila prvo mjesto u kategoriji žena do 58,5 kilograma i drugo mjesto u otvorenoj kategoriji bijelih pojaseva (sve težinske kategorije). Marko Martinec je u konkurenciji plavih pojaseva do 82 kilograma osvojio drugo mjesto.

Uspjeh je tim veći ako se uzme u obzir da ovaj varaždinski klub aktivno djeluje tek  godinu dana, a rezultat je je prije svega dobrog rada i velikog entuzijazma članova kluba.