Matilda Mrazović (lijevo) i Katarina Mrazović kombinirano zabile 12 golova Foto: Martin Novosel

Sestre Mrazović predvodile Koku do 39:26 pobjede protiv Sesveta Agroproteinke

VV/MN | 4.9.2020. u 14:38h | Objavljeno u Sport

Ženski rukometni klub Koka je jučer u Areni Varaždin upisala četvrtu pobjedu u nizu na pripremnim utakmicama, a sveukupno su upisali četiri pobjede i samo jedan poraz protiv Podravke Vegete u prvom pripremnom susretu.

Ovaj puta su bili bolji od gošći iz Sesveta s visokih 39:26. U prvom je poluvremenu dobrom obranom i tranzicijom stvorena prednost od 11 golova, zbog čega su gotovo cijelo drugo poluvrijeme priliku dobile mlade snage koje su prednost uspješno zadržale.

U strijelce su se upisale Matilda i Katarina Mrazović svaka po 6 golova, Tea Jalušić s 5 golova, Ivana Dežić i Nera Kuzminski sa 4 gola, Ines Domjan i Ivana Markulinčić s 3 gola, Sara Rogina, Lana Vrabelj i Nika Strahija po 2, Sandra Bešenić i Suzana Furjan s jednim golom.

Odlična na golu bila je mlada Sara Šopar koja je sakupila čak 19 obrana.