Maks Kostić Ferček osvojio naslov u pojedinačnoj konkurenciji i parovima na OP Ponikva Foto: TK Varteks

Šest naslova za TK Varaždin 1181 na turnirima u Čakovcu i Zagrebu

| 29.9.2016. u 12:25h | Objavljeno u Sport

Odlične rezultate ostvarili su igrači Teniskog kluba Varaždin 1181 na teniskim turnirima u Zagrebu i Čakovcu. U najmlađoj kategoriji do 12 godina, Denis Adlašić je u Zagrebu na Otvorenom prvenstvu Top spina ostvario odličan rezultat te osvojio prvo mjesto pojedinačnoj konkurenciji i konkurenciji parova.

Na istom turniru, Vini Cecelja je također u konkurenciji djevojčica do 12 godina osvojila je pojedinačno drugo mjesto te prvo mjesto u konkurenicji parova sa Rebekom Cindrić iz Teniskog kluba Varteks. Cindrić je na tom istom turniru u pojedinačnoj konkurenciji osvojila treće mjesto.

Lara Hraščanec je nastupila u Čakovcu na Otvorenom prvenstvu Franjo Punčec te osvojila prvo mjesto na izuzetno jakom turniru u konkurenciji djevojčica do 14 godinaMaks Kostić Ferček je u Zagrebu na Otvorenom prvenstvu Ponikva u konkurenciji dječaka do 16 godina također osvojio prvo mjesto u pojedinačnoj konkurenciji i prvo mjesto u konkurenciji parova s Nikolom Žeželjom.