Sandro Meštrić na jučerašnjem je susretu ušao u igru u 15. minuti Foto: Pays d'Aix Université Club Handball

Sandro Meštrić uspješno debitirao na golu Pays d'Aix Université Cluba

| 12.2.2021. u 12:39h | Objavljeno u Sport

Bivši vratar Dabrova Sandro Meštrić uspješno je sinoć debitirao na golu svog novog kluba francuskog prvoligaša Pays d'Aix Universite Cluba. U susretu protiv Cesson-Rennesa Meštrićeva je momčad ostvarila pobjedu rezultatom 33:28, a Meštrić je branio 45 minuta upisavši sedam obrana te je imao 26 posto obrana.

-Vrlo lijep debi. Ušao sam u igru u 15. minuti jer golman koji je počeo nije dobro ušao u susret. U prvom dijelu imao sam 4 obrane od 8 udaraca, što je 50 posto. Nakon toga, u drugom dijelu, igra je bila čvršća i imao sam još 3 obrane, što je na kraju oko 26 posto obranjenih udaraca, što je super ulazak u Prvu francusku ligi. Nisam očekiovao da ću braniti više od 40 minuta u prvom susretiu, branio sam dobro i to je nabitnije - rekao je Meštrić.

Pays d'Aix Université Cluba trenutačno se nalazi na drugom mjestu tablice s 21 bodom, pet manje od vodećeg PSG-a, a u nedjelju ih očekuje novi susret u kojem će gostovati kod Nantesa.