Rukometašice Koke u drugoj pripremnoj utakmici bolje od Sesveta A.

| 17.8.2019. u 16:03h | Objavljeno u Sport

Rukometašice Koke odigrale su danas u dvorani na Dravi drugu utakmicu u sklopu priprema za novu sezonu i to protiv ekipe "Sesvete Agroproteinka" te ostvarile pobjedu rezultatom 27:19. I u ovoj utakmici Kokice su prezentirale odličnu igru u obrani te su lakim golovima iz kontre i polukontre napravile znatnu razliku.

Loš ulazak u drugo poluvrijeme vratilo je ekipu Sesveta A. u utakmicu, a zadnjih 15.minuta susreta rukometašice Koke su opet odigrale čvršću obranu i napravile razliku od +8. Na golu je već standardno bila odlična Janja Tušek,a iskazala se i mlada Sara Šopar.

Najučinkovitija s 9 golova bila je Tea Jalušić, Furjan i Jurčić pridodale su po 5 golova, Domjan i Katarina Mrazović po 3, a Blažek i Ljubić postigle su po 1 gol.